Usługi informatyczne
najlepsze ceny
szybko tanio skutecznie
szczecin i okolice szybki kontakt
serwis IT szczecin
Błyskawiczny serwis komputerowy w Szczecinie

Szybkość

Naszym priorytetem jest oszczędność Państwa czasu, reagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Sieci, renowacja sprzętu, strony www i allegro, serwis komputerowy, doradztwo

Skuteczność

Każde zlecenie kończy się pełnym sukcesem, dzięki współpracy z renomowanymi partnerami.

SERWIS I OBSŁUGA SIECI

Stawiamy czoła problemom zwiazanym ze sprzętem komputerowym – komputerami stacjonarnymi, laptopami, netbookami, drukarkami oraz urządzeniami wielofunkcyjnymi. Przeprowadzamy wstepną diagnostykę i w porozumieniu z klientem usuwamy powstałe usterki.

Dysponujemy niezbędnymi narzędzami do szybkiego przywrócenia stabilnej pracy w środowisku komputerowym. Bezpieczeństwo Państwa danych jest u nas zawsze stawiane na pierwszym miesjcu.

Realizujemy także obsługę małych sieci domowych i firmowych- instalujemy, zabezpieczamy, konfigurujemy i przywracamy poprawne działanie infrastruktury sieciowej- routerów, switchy, modemów i innych elemntów fizycznej architekury sieci.

STRONY WWW I POZYCJONOWANIE

W naszej ofercie znajduje się również tworzenie profresjonalnych stron WWW, tworzenie szablonów Allegro oraz pozycjonowanie stron. Zapewniamy kompleksową obsługę Państwa serwisu – od założenia domeny aż do opublikowania strony w wyszukiwarkach internetowych oraz późniejszego utrzymania.

OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie często przysparza wielu kłopotów podczas użytkowania. Wielu z nich można zapobiec odpowiednio optymalizując ustawienia tych programów. Chcielibyśmy nie tylko pomagać Państwu przy pokonywaniu takich trudności, ale również pełnić rolę edukacyjną i dostarczać materiałów oraz informacji, które ułatwią Państwa pracę w przyszłości.

DORADZTWO

Mogą powierzyć nam Państwo doradztwo w sprawach zakupu nowego sprzętu czy oprogramowania. Jako specjaliści branży IT staramy się podążać za najnowszymi trendami i zawsze być na czasie z aktualnymi najlepszymi praktykami stosowanymi na rynku. Po dokonaniu zakupu skonfigurujemy urządzenia i systemy operacyjne w celu efektywniejszej pracy i uniknięciu często występujących usterek.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową oferta oraz cennikiem w kolejnych działach naszej strony. Zapraszamy również do wypełniania formularza kontaktowego i zadawania pytań- zapewniamy, że na każdą wiadomość odpowiemy w możliwie szybkim czasie.

Serwis

Główną gałęzią naszej działaności jest serwis sprzętu komputerowego oraz wsparcie oprogramowania.

Renowacja

Dzięki odświerzeniu sprzętu oraz systemu operacyjnego na twoim komputerze, przywrócimy mu stary blask.

Kontakt

W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Co nas wyróżnia:

Kontakt:

email: biuro@twojserwisit.szczecin.pl
telefon: 605 834 152 / 607 812 998
gadu-gadu: 4094339

Numer konta (konto w banku PKO S.A.):

77 1240 3972 1111 0010 4877 4939